Čištění a úklid

Možná tomu ani neuvěříte

Čištění zateplené fasády Ostrava

Vlastním kavárnu a už dlouho jsme chtěli předělat interiér. A když na to byli konečně peníze, pustili jsme se do toho. A když bylo hotovo, byli jsme moc spokojeni, ale pak jsem si uvědomila, že to mělo jeden háček. A sice že naše fasáda a interiér k sobě vážně moc neladil. Fasáda byla špinavá, flekatá a byla na ní i plíseň. A bylo mi jasné, že ani já a ani nikdo z mých zaměstnanců si s tím nebude umět poradit. Takže bylo potřeba najít nějakou úklidovou firmu.

Ale s žádnou jsem neměla zkušenosti, takže jsem se musela podívat na internetu. Naštěstí tam dneska najdete všechno, co potřebujete. A v tomto případě jsem ani nemusela moc hledat. Za chvíli sem našla  Čištění zateplené fasády Ostrava.  A jsem moc ráda, že jsem se obrátila právě na ně, protož díky jejich práci je naše fasáda opět v perfektním stavu.

Nejprve…

Nejprve fasádu speciální čisticí pěnou vyčistili, a poté nanesli nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

V tento…

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností.

Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Nabízí totiž i mnoho dalších úklidových služeb a já věřím, že budou stejně tak kvalitní. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top