Čištění a úklid

Mají opravdu široké pole působnosti

Čištění fasády Plzeň

Udržovat fasádu neustále čistou je velice těžké. Zvlášť, když je vaše budova v rušné ulici. A to náš hobby market je, jsme vlastně hnedka u silnice. A tak podle toho naše fasáda i vypadala. Byla špinavá, ale to by ještě nebyla taková hrůza. Ale byla na ní dokonce i plíseň. A bylo potřeba se o to postarat. Jenže nám se to vyčistit nepodařilo, a že jsme toho zkoušeli opravdu hodně. Ale nic z toho nepřineslo kýžený výsledek. Takže bylo potřeba na to najmout nějaké odborníky.

A těmi jsou zaměstnanci z Čištění fasády Plzeň. Našli jsme je na internetu podle recenzí, protože je všichni opravdu vychvalovali. A my musíme říct, že ta chvála tam byla skutečně opodstatněná. My jsme s jejich prací byli opravdu moc spokojení. Oni a jejich speciální LSG se o vše postarali. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě.

A proto…

A proto je lepší si pořídit LSG jako prevenci. My si pak nátěr pro jistotu nechali dát i dovnitř. Byli jsme s nimi moc spokojení, a proto tuto firmu všem moc doporučuji. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti.

Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte, že toho z úklidových služeb nabízí opravdu hodně. A to i za dobrou cenu. Není sice nejlevnější, ale z hlediska poměru cena výkon je to pořád velmi výhodná nabídka. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top