Čištění a úklid

Udělali na mě vynikající první dojem

Čištění fasády Hradec Králové

Pracuji jako prodavačka v prodejně se švýcarskou čokoládou a nedávno jsme měli problém, a sice že se nám na fasádě udělala plíseň. A vypadalo to hrozně. Špína by šla jen tak zamalovat, ale plíseň už ne. A muselo se s tím něco dělat, protože by to určitě mohlo odlákat několik zákazníků. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. A věřte mi, že jsme se snažili, ale žádný z našich čisticích prostředků to nedokázal vyčistit.

Museli jsme vymyslet jinou alternativu. Protože to tam prostě zůstat nemohlo. Tak jsme začali hledat na internetu nějakou firmu, která by službu čištění fasád nabízela. A našli jsme Čištění fasády Hradec Králové, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky, kde jsme si přečetli všechno o jejich službách.

Pak…

Pak jsme si ověřili i jejich reference, a protože byly jen pozitivní, tak jsme se rozhodli se obrátit právě na ně. A vyplatilo se nám to ve všech směrech. Firma odvedla fakt skvělou práci. Na znečištěné povrchy nejdřív dali desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a všech nežádoucích mikroorganismů poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na všechny povrchy, aby byla fasáda opravdu chráněná. Tento speciální nátěr je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Na povrchu, na kterém je LSG  nemohou plísně, bakterie, houby ani cokoli dalšího přežít. A pro vyšší organizmy je bezpečný. Takže se nemusíte bát, že by vám nebo zvířatům mohl ublížit, z tohoto hlediska je nátěr naprosto bez problému. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, ke kterému když se přiblíží buňka mikroorganismu, začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

Touto…

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Laicky řečeno, každá buňka je při kontaktu s nátěrem LSG okamžitě zničena. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy.

Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. S touto službou jsme byli moc spokojeni, a proto ji moc doporučujeme. Takže pokud poptáváte čištění fasád, vřele vám doporučuji, abyste se obrátili právě na tuto úklidovou firmu. Určitě budete spokojeni. Firma působí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top