Čištění a úklid

Každopádně bych navštívil jejich web

Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem

Pracuji jako správce naší vnitřní horolezecké stěny a nedávno jsem si uvědomil, že je už opravdu potřeba udělat něco s naší fasádou. A to hlavně proto, že se na ní udělala už i plíseň. A to už opravdu nedělalo dobrý dojem. Špína by se snad dala nějak vyčistit nebo zamalovat, ale bohužel s plísní je to mnohonásobně složitější. A my sami vyčistit bychom to taky nedokázali, to nám bylo jasné.  Takže jsme hledali firmu.

Která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a máme s ní jen tu nejlepší zkušenost, a proto jsme se rozhodli se o této firmě více rozepsat. Nabízí nátěr LSG, který ničí plísně a chrání tak vaši fasádu před tyto mikroorganismy a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, tak bych budovu tím nechal ošetřit už dřív. A vám doporučuji udělat to samé. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí.

A lidi…

A lidi z Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem odvádí skutečně skvělou práci. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Prvně na plíseň aplikovali desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Byli jsme tak nadšení, že jsme si nátěr nechali dát i dovnitř. Pro jistotu.

Navíc…

Navíc tento nátěr neslouží pouze jako prevence proti plísním, ale taky i před usazováním vodního kamene a dalších nečistot. Zkrátka díky tomu nátěru bude vaše fasáda v perfektním stavu. K dalším službám této firmy patří i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh – a to i ve výškách a čištění koberců a podlah.

Takže až budeme někdy něco z toho potřebovat, tak se určitě obrátíme jen na ně. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. My jsme s nimi byli skutečně moc spokojení. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top