Čištění a úklid

Nejlepší, čím můžete vaši fasádu ochránit

Čištění fasády Praha

Nedávno jsme doma řešili nepříjemnou situaci. Přijeli jsme asi po dvou měsících na naši chalupu a našli jsme na ní plíseň. A nedokázali jsme se o to postarat. Ne, že bychom se nesnažili, ale bylo to nad naše síly. Neměli jsme na to správná čistidla, abychom to dali dolů. Bohužel, savo na to opravdu nestačilo. A tak jsme o tom začali něco více zjišťovat, protože to takto opravdu nemohlo zůstat. A zjistili jsme docela zajímavé informace.

Jakože třeba po šesti letech se plíseň objeví prakticky na každé fasádě, která byla zateplená a na severních a západních zdech vznikají nejčastěji.  Ale nechtěli jsme to tak nechat, vypadalo to škaredě. Prvně jsme uvažovali, že bychom to nechali vymalovat, ale zavrhli jsme to. Prý by to nic neřešilo. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu. Čištění fasády Praha měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a zavoláme právě jim.

Byla…

Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme nemuseli trnout hrůzou, že ta chalupa takto bude vypadat dlouho. Ale naštěstí nevypadala. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu ochranná nátěr LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva.

Nátěr se může užívat ve vnitřních i vnějších prostorách a má univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, zkrátka na všechny možné materiály. Jedná se o nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

Nátěr…

Nátěr je totiž vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř domu, abychom měli jistotu, že už plísně nebudeme muset řešit. Na naší chalupě se drží vlhkost, tak to takto budeme mít aspoň pojištěné.  

Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A proto je to pro vaši fasádu ta nejlepší věc. Takže pokud poptáváte službu čištění fasád, tak vám opravdu doporučuji, abyste se podívali na tuto úklidovou firmu. Jistě budete spokojeni.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top