Čištění a úklid

Dnes už prakticky nic lepšího neseženete

Mytí prosklených fasád Praha

Pracuji jako sekretářka ředitelky na jedné základní škole a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Byla špinavá, flekatá a byla na ní i plíseň. Pár rodičů si na to už dokonce prý stěžovalo na třídních schůzkách. A tak se vedení rozhodlo, že se to nechá vyčistit a já dostala za úkol se na to postarat, a sice najít nějaké speciality. Ale musela jsem hledat nějakou firmu na internetu, protože jsem žádnou neznala. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference. A vedení ji taky schválilo.  A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká a o tyto informace bych se ráda podělila. Pokud máte s plísněmi taky problémy, určitě pro vás budou užitečné.

A…

A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Mytí prosklených fasád Praha realizuje všechny své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže za vámi dojedou opravdu kamkoli. Je na ně skutečně spolehnutí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top