Čištění a úklid

Vyvinutý speciálně i pro aplikace v provozech

Protože čištění fasád je opravdu velmi náročný úkol, je nejlepší se obrátit na profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. A proč? Protože prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Nám se plíseň udělala na fasádě našich potravin. A na místě, kde prodáváte jídlo, nemá plíseň samozřejmě co dělat.  Vypadalo to hrozně a mohlo by to odlákat naše zákazníky. A nejlepším řešením, jak se plísní zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek.

Po…

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Takže je to skutečně tou nejlepší věcí, jakou si na vaši fasádu můžete pořídit. A díky tomuto nátěru je naše střecha opět v pořádku.

Černou…

Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem, díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr LSG. A díky tomu už máme skutečně klid. A když jsme viděli, co všechno plíseň obnáší, rozhodli jsme se, že si ten nátěr necháme dát i dovnitř. Takto budeme mít jistotu, že už s plísněmi nebudeme mít žádné problémy. Čištění zateplené fasády Brno nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top