Čištění a úklid

Stačí si o tom něco málo přečíst

Čištění litých podlah Brno

V naší kavárně máme udělanou moc hezkou zahrádku, kde máme i vlastní podlahu, aby zahrádka vypadala jako hezky udržovaná terasa. Jenže po nějaké době ta podlaha nevypadala zrovna nejlépe. Ono taky udržet venkovní podlahu ve skvělém stavu není zrovna nic jednoduchého. A tak jsem si řekla, že na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Aby to vypadalo zase tak skvěle, jako když jsme kavárnu otevírali. Ale protože jsem ani já a ani nikdo další ze zaměstnanců neměli s žádnou úklidovou firmou zkušenosti, tak jsem pátrala na internetu. Četla jsem různé diskuze a recenze, abych měla jistotu, že to svěřím opravdu někomu, kdo tomu rozumí a podlahy nijak neponičí. Čištění litých podlah Brno

Potom, co všechno jsem přečetla, jsem se rozhodla pro Čištění litých podlah Brno, která měla opravdu vynikající reference. Byla sice dražší, než většina úklidových firem, o nichž jsem se dočetla, ale zase všude na ně psali samou chválu. Opravdu to byla samá pozitivní recenze.

čištění podlah od vápnahloubkové čištění podlahkartáčování podlah

Jednou z dalších věcí…Čištění litých podlah Brno

Jednou z dalších věcí, která byla pro mě důležitá, tak aby se mi podřídili v termínu. A ochotně mi vyšli vstříc s tím, že by čištění probíhalo o víkendu v neděli, kdy máme zavřeno. A neměli s tím žádný problém. Už jen tímto na mě udělali dobrý dojem, a to jsem se s nimi ještě osobně neviděla. Ale domluva s nimi byla perfektní. Jeden den jsem s nimi telefonovala a hned druhý den mi poslali návrh zakázky. S takto rychlým a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala. Zaměstnanci přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, ještě lépe, než jsem si představovala. Musím vám povědět, že jsem nevěřila v takový výsledek, protože přece jen po té podlaze denně projdou stovky zákazníků.

jak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytílevné čištění podlah

Pro lepší údržbu…

Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohla po takovém výsledku odmítnout. Dále podlahu i zakonzervovali voskem, aby se lépe udržovala a dosáhla i protiskluzového efektu, což je opravdu vynikajíc věc, když nesete tác s objednávkou a máte jistotu, že neuklouznete. Odvedli zkrátka vynikající práci a musím vyzdvihnout jejich skvěle odvedenou práci i profesionální přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si na internetu najít nemohla, protože najít někoho spolehlivého, kdo má i příjemné vystupování je opravdu štěstí. I cena byla podle mě přijatelná vzhledem ke kvalitě, kterou nabízejí, takže za mě mohu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jedině doporučit. A navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, což je určitě skvělé, protože až budeme opět něco potřebovat, tak víme, že zde odvádí vynikající práci. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji navštívit jejich webové stránky.

rychlé vyčištění podlahykvalitní čištění podlahymytí pomocí kotoučového stroje

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top