Čištění a úklid

Každý problém má řešení

Praha, čištění šmouh z podlah

Naše prodejna s obuví má několik pater a naše podlahy mi začaly připadat už docela špinavé. Tak jsme se s ostatními kolegy shodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou firmu. Sice jsme se o vše poctivě starali, ale jednou za čas to přece jenom chce hloubkové vyčištění, pokud chcete mít podlahu opravdu hezkou. A tak jsme jednu firmu našli a ozvali se jí. Řekli jsme jim naše požadavky a oni se vším souhlasili. Pak ale zazvonil telefon poprvé s oznámením, že je potřeba čištění přesunou na jiný den. To jsem ještě brala, přece jen, to se prostě někdy stává. Jenže potom zavolali znovu, kdy mi řekli, že čištění podlahy musí proběhnout ve dvou různých dnech, kdy dokonce ani nebyly hned za sebou. Poté jsem jim rovnou řekla, že o jejich služby nemám dále zájem, protož jsme už z tohoto přístupu byli docela otrávení. Takže hledání začalo nanovo. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazila jsem na Praha, čištění šmouh z podlah a ihned je kontaktovala.

 

Řekla…

Řekla jsem jim své požadavky a zeptala se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byla jsem opravdu mile překvapená, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Byli jsme opravdu spokojení. Já osobně tolik, že jsem jejich služby začala využívat i pro svou vlastní domácnost. Mezi jejich služby patří nejen čištění podlah, ale i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A všechny tyto služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top