Čištění a úklid

Aneb když se rozhodnete udělat si pár domácích produktů….

Čištění litých podlah Brno

S blížícím se podzimem jsme se s partnerem rozhodli, že si zkusíme na chladnější období připravit něco plné vitamínů. Protože býváme oba často nemocní. A tentokrát jsme se rozhodli vynechat z toho lékárny a všechny potravinové doplňky. Po prolistování kuchařky po prababičce, která byla plná domácích receptů, jsme se rozhodli si připravit vlastní kysané zelí. Tak jsme pořídili zelí, nakrouhali ho, dál pokračovali podle prababiččina receptu a nacpali do sklenic. Jak psala prababička, dali jsme sklenice do temnější části kuchyně a přehodili je ještě starším ubrusem. Po pěti dnech prý budou k jídlu. A dál jsme si jich nevšímali, ať bakterie udělají svoji práci. Pátý den už jsem byla dost zvědavá a těšila se, jak to bude chutnat, vím, že by se to tam mělo nechat ještě déle, ale já prostě musela. No, po odkrytí ubrusu mě ale chuť velice rychle přešla, protože všude kolem na zemi byla ze sklenic vyteklá jakási hnědá hmota. Která byla velice lepivá. V receptu prababičky o tom nic napsáno nebylo, no, na internetu jsem se pak všude dočetla, že se to stává a je proto vhodné pod sklenice něco dát.

No…

No, co už. Pozdě. Tak jsem se dala do čištění. Ale čím víc jsem čistila, tím větší plochu jsem znečišťovala. A vlastně jediný efekt byl ten, že hnědá nebyla hnědá, ale místy červená a modrá. Tak jsem si řekla, že než si zničit podlahu v kuchyni, to radši investuju do služeb nějaké úklidové firmy. Neměla jsem ale s žádnou zkušenost, tak mi nezbývalo než hledat na dnes již všemocném internetu. A zde jsem narazila na nabízené Čištění litých podlah Brno. Byla jsem velice překvapená, že vůbec existuje firma, která by nabízela tak široké spektrum služeb (čištění koberců, oken, odstraňování plísní, graffiti. A čištění podlah, jupí!). Vzhledem k tomu, že jsem se bála, jak by se během příštích dní mohla tato vytečená hmota ještě transformovat. Byla jsem odhodlaná se s firmou dohadovat o nejblížším termínu. Jaké milé překvapení, když jsem se dohadovat vůbec nemusela! Pracovníci z A SERVIS, se kterými jsem telefonicky hovořila, byli velice milí a dokonce mi nabídli termín hned za dva dny! Do telefonu jsem jim popsala rozsah „škody“ a jak se to všechno přihodilo a za dva dny už u nás zvonili na zvonek.

Trochu…

Trochu jsem se bála, jestli nenesou nějakou drastickou chemii, která mi nakonec zničí všechno, ale byla jsem ujištěna. Že jejich čisticí přístroje a čisticí prostředky jsou úplně bezpečné a rozhodně se nemám bát, že by se něco stalo. A byla to úplná pravda, během několika málo chvil mi vyčistili všechny skvrny, které jsme si v kuchyni vyrobila. Byla jsem opravdu překvapena. Jak rychle to zvládli, vzhledem k tomu, že já si dokázala na zemi akorát vytvořit malou duhu. Tedy ve zkratce odvedená práce skvělá, cena více než přijatelná a navíc zde pracují opravdu milí lidé, kteří jsou na první pohled odborníci. Pokud budu do budoucna řešit nějaký problém s úklidem, rozhodně se znovu obrátím na úklidovou firmu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top