Čištění a úklid

Každý problém má své řešení

Nedávno jsem při brouzdání na internetu našla úklidovou firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu může být vaše podlaha opět jako nová a hlavně se tím prodlužuje i její životnost. Tak jsem si řekla, že to vyzkouším, protože naše podlahy na tom byly už špatně a poslední kapkou bylo. Když se na ni vyklopilo tekuté želé. Tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu, kdyby se o ni po letech postarali profesionálové. Tak jsem se rozhodla, že je na to najmu. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. S Umývaní betonových podlah Praha jsme se domluvili na termínu. Kalkulaci a na všech ostatních detailech a už zbývalo jen čekat, až přijdou. A musím říct, že dovedli vážně skvělou práci.

Protože…

Protože jsem zírala nejen já, ale i můj manžel a na něj nikdy úklidové věci moc dojem nedělali. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny, což je skvělé, protože mě teď stačí podlahu klasicky vytírat a veškerá špína z ní jde perfektně dolů. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou. Která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu. Naopak, z této spolupráce budete mít radost.

Skutečně…

Skutečně mě nenapadá jediný důvod, proč bych firmu neměla všem doporučit. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění koberců, tak vám vřele doporučuji se obrátit na tuto firmu. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná. Navíc ta technologie a kosmetika také nemůže být levná. Tak se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Zjistíte, že firma realizuje spoustu dalších služeb, a to nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top