Čištění a úklid

Potřebujete vyčistit podlahu?

stržení lepidla z podlah

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro podlahu, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně. A nejhorší je čistit je hrubým kartáčem. Protože tak může dojít k poničení vrchní struktury podlahy.

Ale naštěstí i tento problém má řešení. A nabízí jej úklidová firma.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A my jsme s nimi byli moc spokojeni. V našem zábavním centru pro děti podlahy už nevypadaly zrovna reprezentativně, tak jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když se obrátíme na nějakou firmu a podle recenzí na internetu jsme se rozhodli právě pro tuto.

A bylo…

A bylo to skvělá firma. Skvěle podlahu vyčistila a to včetně stržení lepidla z podlah a ještě poté nanesla i fluataci, neboli vosk. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Takže…

Takže nejenom že naše podlaha bude vyčištěná a pořádku, takže když se po ní děti budou válet, není to taková katastrofa, ale také jim to nebude klouzat a bude to celkově bezpečnější. Opravdu tuto firmu musím vyzdvihnout. Domluva s nimi byla perfektní, vše proběhlo tak jak mělo, byli velice ochotní a vůbec všechno, takže mě nenapadá vůbec nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.

Opravdu jsem s nimi spokojená v každém ohledu. Služby nabízejí i za přijatelné ceny, které vám není líto investovat. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u A SERVIS LIPKA, s.r.o.  A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top