Čištění a úklid

Pokud chcete podlaze prodloužit životnost, starejte se o ni

voskování podlah

V naší firmě nabízíme celou řadu služeb a jednou z nich je i čištění podlah, které bychom se v tomto článku chtěli více věnovat. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy v multikině, kde měli s čištěním už problémy. Protože udržovat podlahu v takovém prostředí je těžké a bohužel na to neměli ani dostatečné vybavení, aby podlaha byla opravdu kvalitně vyčištěná. A tak se raději obrátili na nás, abychom se o to postarali.

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový…

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové. Kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

I podlahy totiž zasluhují pořádnou péči a bohužel spousta lidí si myslí, že když je s nimi méně práce než s koberci, že není třeba se o ně pořádně starat. Protože i podlahy s nedostatečnou péčí začnou brzy vypadat opotřebovaně a ztrácejí svou původní barvu. Je třeba při čištění používat i šetrných přípravků, aby nedošlo k poničení podlahy. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Našim zákazníkům vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlah. Zaměstnanci muzea byli s naší prací spokojeni, což je pro nás nejvyšší prioritou.

Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže za vámi z těchto míst dojedeme opravdu kamkoli, kam potřebujete. Proto se na nás neváhejte obrátit, ať už potřebujete cokoli z čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top