Čištění a úklid

Když nevíte jak na to, poraďte se se zkušenými

Mytí oken Brno

Po letech vyjednávání si rodiče vydupali, že v naší škole zřídíme univerzitní školku, zejména pro děti zaměstnanců a studentů naší školy. Tento projekt jsme zrealizovali i díky podpoře Evropské unie. Mateřská škola se nachází v nově zrekonstruovaných vysokoškolských kolejích v prostorném objektu, který se nachází v lokalitě velmi blízké univerzitnímu areálu. Proč by také rodiče měli docházet za dětmi daleko? Kapacita budovy sice není nijak závratně velká, ale prozatím dostatečná. Třídy jsou vybaveny novým nábytkem, hračkami a didaktickými pomůckami. Dochází k nám děti od tří let do předškolního věku. Jsme hrdí na přilehlou zahradu, kde byla nedávno provedena úprava terénu a zatravnění, následovat bude postupné vybavení herními prvky a osázení zelení.

Ale…

Ale úplnou novinkou u nás je krásné atrium, prosklené prvky jsou jedinečné a poskytují nádherný výhled do udržovaného dvora, osázeného květinami rozličných barev. Na skla jsme umístili výrobky našich dětí. Samozřejmě jsme je tam nalepili izolepou. A v tom byl ten problém, který bylo potřeba řešit. Když jsme tyto výtvory sklízeli, zůstalo nám tam lepidlo, které naše paní na úklid odmítla seškrabávat. Ani se jí nedivím, strávila by tam mnoho přesčasů, jelikož plochy na vyčištění bylo hodně. A tak jsme se obrátili na Mytí oken Brno.  Jejich profesionální firma totiž dokáže velmi kvalitně ze skel bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy, seškrabou veškeré lepidlo, které je zbytkem po stržení a odstranění folií či izolepy. Tuto činnost dělají běžně. Odstraňují a strhávají polepy, reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, folie ve výškách. Strhnou vše, na co si vzpomenete.

Nepoškození…

Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně deset centimetrů. V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena. Velmi často se totiž stává, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch jsou čištěny jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a dochází k nenávratné škodě. Výlohy a prosklené plochy jsou poškrábány a zničeny. A to nenávratně. Když tam máte rýhy, nezbývá nic jiného, než to nějak překrýt nebo znovu zasklít. Nejčastěji jsou patrné a viditelné škody na vyčištěných výlohách a prosklených plochách po nasvícení výloh a prosklených ploch reflektory. Pracovníci nás chválili, že jsme se do toho sami nepouštěli. Bylo by škoda, kdyby tyto krásné nové plochy byly vzápětí poškrábány.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top