Čištění a úklid

Údržba zimní zahrady? Bez práce a za velmi přijatelných podmínek!

Čištění fasád Pardubice

Když jsme si náš současný rodinný dům kupovali, neřešili jsme ani tak praktické věci, jako je přístup, jednoduchost oprav, materiály apod. Byli jsme tehdy unešení krásou tehdejší architektury a vzhledem k tomu. Že jsem byl do své manželky blázen, souhlasil jsem téměř se vším, co si přála ona. A tak jsme se, za pár měsíců od tohoto prvního setkání s naším budoucím domem, nastěhovali. Moje manželka se nejvíce těšila na to, až si bude moci sednout a pít kafíčko v zimní zahradě, která byla ze všech stran prosklená. Vypadala božsky. Jenže nás vůbec netrklo, jak ji budeme udržovat v takovém dokonalém stavu celý náš život. Vůbec nás totiž nenapadlo, jak ta skla, zvláště pak střešní, budeme umývat a leštit. Tohle jsme začali řešit v podstatě tehdy, až když jsme se zabydleli a okna začala být docela špinavá. Ze žebříku to nešlo, skla byla příliš vysoko. Následně jsme zakoupili teleskopickou tyč, díky níž jsme skla dostali z nejhoršího.

Ale…

Ale kvůli tomu, že jsme je nebyli schopní vyleštit, zůstaly tam obrovské šmouhy. Ty jsme si taky ale nechtěli nechat na památku. A tak jsme uvažovali, jak to provést. Čím dál více bylo jasnější, že bez odborné pomoci a potřebných pomůcek se neobejdeme. Proto jsme začali hledat na internetu. Žádnou firmu nebo osobu, zabývající se čištěním, mytím a leštěním oken jsme osobně neznali. Proto to byla naše jediná možnost, jak někoho najít. Na diskuzích jsme objevili velmi kladné recenze na myče Čištění fasád Pardubice. Po pročtení jejich webových stránek a způsobu jejich mytí skel jsme byli velmi zaujati jejich technikou čištění a zejména leštění. O kompetentnosti firmy Mytí oken jsme byli přesvědčeni hned od začátku.

Výborně…

Výborně nám vyhovovala, všechny podmínky pro nás byly vyhovující, a když jsme viděli úžasnou kvalitu její práce, nebylo už o čem přemýšlet, mohli jsme být spokojení, vybrali jsme si ty nejlepší. Pracovali z plošin, což by pro nás byla velmi nákladná činnost. Kdybychom si to chtěli zajistit svépomocí. Navíc jejich suché leštění a následná impregnace vnějších stran skel je bezkonkurenční a nikdy by nás nenapadlo, že je možné takových dlouhodobě uspokojivých výsledků tímto způsobem dosáhnout. Bylo jasné, že ani příště se bez jejich pomoci neobejdeme, a tak jsme si domluvili pravidelné čištění po cyklech jednou za půl roku. Nyní si nemůžeme vůbec stěžovat. Máme to bez práce a za velmi přijatelnou cenu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top