Čištění a úklid

Strojové čištění je hotovým dokonalým trikem pro váš koberec

tepování sedaček Brno

Chtěla bych se se všemi podělit o svou vynikající zkušenost s úklidovou firmou tepování sedaček Brno. Protože jestli jste taky někdy poptávali čištění koberců a nevěděli jste, na koho se obrátit, tak víme, jak vám je. Protože nám se stalo úplně to samé. Já jsem zrovna chystala oběd a na bramborou kaši máme ve zvyku dávat karamelizovanou cibulku. No a stalo se to, že se mi povedlo cibulku z pánvičky vyklopit na zem. A protože máme v kuchyni koberec. Znamenalo to mnohem větší problém, než se na první pohled mohlo zdát. Začala jsem to hned čistit, ale vůbec mi to nešlo. Manžel řekl, ať se s tím nedřu, že si na to raději najmeme úklidovou firmu. Že stejně ten koberec potřebuje už pořádně vyčistit.

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění kobercůrychlé čištění koberců

Sedla jsem si k internetu…

Sedla jsem si k internetu a hledala tam nějakou úklidovou firmu, která by to vyčistila, protože nikdo z mých známých o nikom nevěděl. A chtěla jsem někoho s dobrými referencemi. Na počítači jsem strávila poměrně hodně času. Ale stálo to za to, protože jsem tam objevila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A jsem moc ráda, že jsme kontaktovali právě je. A jejich zaměstnanci mi skutečně dokázali koberce vyčistit. Použili na to strojovou metodu, po které skvrna z koberce zmizela a koberec vypadal úplně jako nový. Byl krásně nadýchaný a vypadal, jak kdybychom ho koupili před týdnem a ne před třemi lety. Četla jsem, že je strojová metoda čištění časově náročná, ale ani mi nepřišlo, že by jim to nějak extra dlouho trvalo. Což je samozřejmě taky super.

hloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění kobercůstrojové čištění koberců

Zaměstnanci…tepování sedaček Brno

Zaměstnanci této firmy byli navíc velmi milí a vstřícní. Takže nemám jedinou stížnost. Jediné, co mi prvně trochu vadilo, byla cena, protože to nebylo zrovna nejlevnější. Ale protože odvedli opravdu vynikající práci, stála ta investice za to. Navíc strojová metoda je i fyzicky náročná a kvalitní kosmetika, kterou se koberec čistí, také není nejlevnější, takže je potřeba vzít v úvahu i tyto faktory, než člověk začne dělat soudy nad cenou této služby.

A firma realizuje i spoustu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top