Čištění a úklid

Někdy se vyplatí dát na doporučení

Čištění fasády Ústí nad Labem

Mám skvělou zkušenost s jednou úklidovou firmou, o které bych se ráda zmínila. Jde o firmu. Čištění fasády Ústí nad Labem nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A my máme skvělou zkušenost s jejich službou čištění fasád. My řešili to, že fasáda naší pobočky pojišťovny. A když se na ní udělala plíseň, tak to už byl opravdu konec. A je jasné, že to muselo pryč.

Nakoupili…

Nakoupili jsme na to nějaké speciální prostředky, ale ty byly k ničemu, protože to netrvalo dlouho a plíseň byla zpátky. Takže bylo potřeba, aby se o to postaral někdo jiný, kdo by s tím měl více zkušeností. A tak jsme se obrátili na úklidovou firmu. Našli jsme ji na internetu. Pročítali jsme hodně diskuzí, abychom si vybrali opravdu někoho s dobrými referencemi. A o vše postarali, ale taky jsme se od nich dozvěděli, jak plíseň vlastně může vzniknout. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce. Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky.

Která…

Která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je náš protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. A naše fasáda je v naprostém pořádku. Proto je všem naprosto doporučujeme. Tato firma realizuje své služby nejenom po celé České republice, Slovensku, v Německu a Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top