Čištění a úklid

Díky hydrofobní nanoimpregnaci se vám bude podlaha udržovat jedna báseň

epoxidové stěrky čištění

Pracuji v prodejně s drahou luxusní kosmetikou, takže jsme si vždy zakládali na tom, aby to tak podle toho u nás i vypadalo. A to, jak byly naše podlahy zanešené, se nám už delší dobu nepozdávalo. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu za vlastní náklady naší prodejny. Bylo nám totiž jasné, že my to s našimi klasickými prostředky vyčistit nedokážeme, a ruku na srdce. Nikomu z nás se do toho stejně ani trochu nechtělo, takže úklidová firma se zdála jako jasná volba. Ale se žádnou firmou jsem neměla zkušenosti, tak jsem si sedla k počítači a hledala někoho, kdo by měl dobré reference. Takže jsem pročetla hromadu recenzí a diskuzí a nakonec vybrala úklidovou firmu. Měla totiž nejvíce pozitivních ohlasů a všichni psali, že odvádí skvělou práci. Tak jsem naznala, že to bude to pravé. Kontaktovala jsem proto lidi a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci.

Dobrý…

Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct. Že tato firma odvádí skutečně dobrou práci. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v prodejně vyskytovaly, byli velmi opatrní. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Poté…

Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. A díky němu je naše podlaha pořád v dobrém stavu a hlavně se potom i skvěle udržuje. Teď ji opravdu stačí jen jednou za pár dní přetřít a pořád vypadá jako nová. Tímto bych chtěla všem epoxidové stěrky čištění a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A byla jsem spokojená nejen já, ale i všichni moji kolegové. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám kvalitně vyčistit podlahu, tak vřele doporučuji tuto firmu.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top