Čištění a úklid

Byla potřeba posílit i úklid

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Pracuji jako recepční v jedné posilovně a dostala jsem za úkol najít nějakou firmu na čištění podlah. A moc jsem se tomu nedivila, protože ty podlahy u nás už vypadaly vážně hrozně. Ale žádnou firmu jsem neznala, tak jsem musela hledat na internetu. A protože jsem nechtěla, aby to byly vyhozené peníze, poměrně dopodrobna jsem pročítals všechna možná fóra a diskuze a všichni tak vychvalovali a dávali doporučení právě na firmu. Kontaktovala jsem proto lidi a popsala jim, co přesně požaduji, a poté se s nimi domluvila i na dalších náležitostech. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní.

Spolupracovat…

Spolupracovat s nimi byla skutečně radost. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění dlažby je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk.

Byla…

Byla jsem z jejich práce opravdu nadšená. Podlaha byla nádherná – tak bychom ji my nikdy rozhodně vyčistit nedokázali. Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, protože toho nabízí opravdu hodně. Patří k nim i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Ani práce ve výškách není žádný problém. Takže ať už potřebujete cokoli, rozhodně neváhejte a kontaktuje je.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top