Čištění a úklid

Spolehnout se může kdokoliv

Hodně lidí si myslí, že když si pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Jistě, je s nimi menší práce, ale pořád s nimi práce je. A je potřeba o ně neustále pečovat, pokud chcete, aby co nejdéle vypadaly jako nové. A k tomu je potřeba dodržovat určitá pravidla. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, můžete si je nenávratně poničit. A to přece taky nikdo nechce. A proto jsme rádi, že se na nás lidí čím dál více obracejí s čištění dlažby. Nejde samozřejmě jen o zisk, ale také o to, že si lidé poté ty podlahy zbytečně neničí. Je totiž smutné se dívat, jak si někdo pořídí opravdu krásnou a drahou podlahu a do tří let si ji zničí špatným a nevhodným čištěním. Jednou z našich posledních zakázek bylo, že jsme čistili podlahu v prodejně s dětskou obuví.

Naší…

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jednom bazaru s dětským zbožím. Nebyly se stavem jejich podlah spokojení, a tak se rozhodli využít našich služeb. Ale po naše zaměstnance a naši technologii a kosmetiku nebyl žádný problém podlahu uvést do stavu, jaký si paní představovala. V tomto případě je kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

Protože…

Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. A prodlouží její životnost a je hydrofobní, takže odpuzuje veškerou bodu a nečistoty. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top