Čištění a úklid

I vaše podlaha může být opět jako nová

jak umývat podlahy

Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců, jenže potom už to lidé mnohdy ženou do extrému, že se o podlahy nestarají prakticky vůbec, a pak dochází k jejich velkému znečištění a zanešení. Proto jsme se rozhodli čištění podlah věnovat tento článek jak umývat podlahy. Doporučujeme nečistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči.  Nekvalitní štětiny by totiž mohli podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Naposledy jsme podlahy čistili v jednom autoservisu, kde bylo obzvlášť moudré, že se rozhodli využít našich služeb. Protože vyčisti takové nečistoty je těžké, pokud nemáte ty správné prostředky. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V…

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. A pro tuto vlastnost si vosk získal srdce už mnoha našich zákazníků. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání. Takže pokud poptáváte kvalitní čištění podlah, neváhejte a kontaktujte nás. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top