Čištění a úklid

Mnoha zkušeností a i přesto si neporadí

jak umývat podlahy

Ve firmě realizujeme úklidové služby všeho druhu a snažíme se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby. Proto neustále sledujeme nové trendy jak umývat podlahy a používáme ty nejlepší možné dostupné čisticí prostředky, kosmetiku a stroje. Ovšem to všechno ke kvalitně provedené práci nestačí. Je k tomu i zapotřebí fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích. Nezaměstnáváme žádné brigádníky, pouze proškolené a zkušené zaměstnance, kteří jsou pohotový a ví si rady v každé situaci. Například pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrnou kosmetiku. Která je ale zároveň dost účinná na to, aby si s nečistotami a špínou poradila. Našim zákazníkům dále vždy po čištění podlah doporučíme. Aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

Tímto…

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít vícekrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKDodolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. S těmito metodami máme opravdu ty nejlepší zkušenosti a vždycky dosahujeme těch nejlepších výsledků. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy od růžové barvy na vlasy.  Snažila se to vyčistit, ale samotné jí to nešlo, nevěděla, jak přesné má postupovat, aby ji když tak nijak neponičila.

Proto…

Proto vyhledala naši pomoc, a to bylo velice rozumné, protože kdyby dřevěnou podlahu drhla obyčejným kartáčem, nebo na ni použila příliš agresivní čisticí chemii, je velká pravděpodobnost, že by si podlaha opravdu poničila. A teď je za to ráda, protože jsme jí na podlahu nanesli i ten vosk, díky kterému se na podlaze nově vzniklá špína nebude tolik usazovat, a nebude to pro ni taková problematická záležitost, kdyby se to znovu opakovalo. Znáte to, jeden nikdy neví. Ovšem musíme informovat i o tom, že strojové čištění není nejlevnější variantou, které jsou na čištění podlah dostupné. Kvalitní čisticí kosmetika a vybavení stojí nějaké peníze, tudíž není v našich možnostech, aby to bylo úplně levné, ale za to je tento způsob čištění nejefektivnější. A to vše realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top