Čištění a úklid

Díky hydrofobní impregnaci bude vaše podlaha nejen krásná, ale i bezpečná

betonové podlahy čištění

Pracuji na výletní lodi a podlahy se nám zdály být v opravdu ve špatném stavu. A tak jsme se rozhodli je vyčistit, aby to u nás vypadalo více reprezentativně A tak jsme se pokusili je vyčistit, ale byla to vyloženě ztráta času, vůbec jsme s tím nepohnuli. A to ani potom, co jsme na to nakoupili speciální čisticí prostředky. Byly to jen vyhozené peníze a ztráta času. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, takže bylo potřeba se poradit na internetu. Koneckonců dneska není nic, co byste tam nenašli. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze. Tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A domluva s nimi byla perfektní, slečna na centrále byla skutečně moc milá a ještě ten den nám poslali návrh zakázky.

A…

A věřte mi, že na takové rychlé a spolehlivé jednání se opravdu snadno zvyká. Takže po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj. Který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což je skvělé, protože když se loď občas kolíbe, tak má člověk mít pevnější půdu pod nohama se přece jen hodí. Takže protiskluzový efekt je skutečně skvělá věc. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu betonové podlahy čištění nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle. Není pro ně ani problém práce o víkendu – naše práce právě probíhala o víkendu. Zkrátka je vše perfektní. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top