Čištění a úklid

Máte problémy s vaší podlahou? Tak ji svěřte do rukou strojovému čištění

mytí betonové podlahy

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A díky němu se podlaha udržuje čistá velice snadno. A vězte, že mluvím z vlastních zkušeností.  My jsme potřebovali vyčistit podlahu v naší bezobalové drogerii a bohužel jsme si s tím sami nedokázali poradit. Snažili jsme se ji vyčistit, ale podlaha pořád nevypadala zrovna k světu. A tak jsme hledali někoho, kdo by se o to postaral. A našla jsem právě tuto firmu. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co přesně požadujeme.

Domluvili…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny, naše uklízečky si to skutečně nemohou vynachválit. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho.

Nemají…

Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, nabízejí celou řadu dalších úklidových služeb, které do budoucna určitě vyzkoušíme. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste z jakéhokoli zákoutí těchto míst. Je pravda, že cena jejich služeb je trochu vyšší, ale rozhodně se to vyplatí. Odvádí perfektní mytí betonové podlahy a věřte mi, že na takovou kvalitu se opravdu snadno zvyká. A není to tak drahé, aby si to nemohl dovolit každý, kdo to opravdu potřebuje. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top