Čištění a úklid

Strojové čištění koberců je super

koberce čištění

S přítelem sdílíme společnou domácnost. Přítel si občas pozve na návštěvu pár kamarádů, důvod k jejich posezení se vždy najde. Těchto akcí se raději nezúčastňuji, odcházím z domu a vracím se raději až druhý den. Tentokráte jsem po svém návratu doma našla v obýváku na koberci velký zelený flek. Samozřejmě mě zajímala příčina tohoto znečištění. Bylo mi vysvětleno, že jak si hoši přes stůl podávali velký těžký skleněný popelník, ten jim vypadl z ruky a roztříštil sklenici lihoviny zvané zelená. Její obsah se vylil do koberce. Sice se snažili zachraňovat co se dá, aby to přede mnou schovali, ale skvrnu jen více rozmázli. Byla jsem pochopitelně naštvaná, takže přítel se nabídl, že sežene a zaplatí firmu, která dá vše do pořádku. Hodnou chvíli  seděl u počítače, pak mi úsměvem na rtu oznámil, že je vše zařízeno. koberce čištění

levné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců

Zaslal požadavek…

Zaslal firmě koberce čištění email se svým požadavkem, obratem mu odpověděli, ihned si s nimi domluvil termín. Hned po příjezdu se pustili do práce, nanesli značkovou chemii na plochu celého koberce, kterou nechali nějakou dobu pro ten správný efekt působit, pak začali koberec kartáčovat sem a tam těžkým kotoučovým strojem s velmi hustým kartáčem. Nakonec pěnu vysáli výkonným třímotorovým vysavačem. Koberec po vyčistění vypadal jako nový. Jeho barvy byly výrazné a jeho objem byl skoro neskutečný. Celý byl takový provzdušněný a lehký. Zajímal mě profil firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Na jejich stránkách jsem se dověděla, že koberce čistí kotoučovou metodou, za použití speciální chemikálie. Tato metoda patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, se kterou se také můžete setkat, je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění koberců

Jejich koberce čištění…

Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává hluboko a tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout v žádném případě. Jejich chemie nejen čistí, ale i likviduje jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Tato metoda je vhodná i pro koberce s delším vlasem. Bohužel tato metoda čištění nepatří k těm nejlevnějším. Ale za kvalitu se platí a rozhodně se vyplatí do toho investovat.

Tato firma dále nabízí celou řadu dalších úklidových služeb – pravidelný úklid domácností, kanceláří, či firem, úklid po stavbě, dále k nabízeným službám patří i čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných ploch, čištění čalounění. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti a zastanou spoustu práce. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Doporučuji si prohlédnout jejich internetové stránky a dozvědět se také více informací o jejich službách. A pokud váháte, jestli firmu oslovit, neváhejte! Já jsem byla prací opravdu nadšená a určitě se na ně obrátím i v budoucnu.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top