Čištění a úklid

Pokud poptáváte čištění podlah, vyzkoušejte strojovou metodu

podlahy čištění

V naší úklidové firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb, mezi které patří i strojové čištění podlah, o kterém bychom vám chtěli předložit několik následujících informací. Abyste věděli, jak naše firma při své práci postupuje. Abychom dosáhli co největšího účinku v čištění podlah, používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Naši pracovníci jsou samozřejmě řádně proškoleni a jsou to profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen pro podlahy čištění po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné manželské poradně. Kolektiv poradny naznal, že na vyčištění podlah bude potřeba více než klasické čisticí prostředky, tak se obrátili na nás. A my se o vše postarali podle výše popsaného postupu. Nakonec jsme ji zakonzervovali voskem, aby jim vydržela čistá co nejdéle. Přidali se k našim stálým zákazníkům, z čehož máme samozřejmě radost, protože stálý zákazník je spokojený zákazník a takový dávají naší práci smysl. Pro více informací o našich službách se podívejte na naše internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top