Čištění a úklid

Díky strojovému čištění může být i vaše podlaha opět jako nová

mytí linolea

V našem obchodním domě je neustále plno lidí, takže podle toho po nějaké době začaly vypadat i naše podlahy. Snažili jsme se je vyčistit, ale nešlo to. Prostě při takovém frekventovanosti osob na to klasické čisticí prostředky bohužel nestačí. A já to zařizování dostala na starost. A po přečtení několika fór a jsem narazila na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná a navíc jsem tak zjistila, že nabízí i celou řadu dalších služeb. To už člověka samo o sobě uklidní, a tak jsme se shodli, že toto bude nejlepší volba. Takže jsem jim zavolala a vše domluvila. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu.

Nebylo…

Nebylo to sice nejlevnější, ale ani tak jsme neváhali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude obchod po zavírací době. A nijak tak nenarušovali chod naší nákupního střediska. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byla nadmíru spokojená. Zaměstnanci předvedli precizní mytí linolea a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, aby podlaha vydržela co nejdéle čistá a prodloužila se i její životnost. Dále jsme si od nich nechali podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. A ten je opravdu skvělý. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva.

Proto…

Proto je všem vřele doporučujeme, protože jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak, jako jsme byli my. Určitě v budoucnu vyzkoušíme i jejich mytí výloh, protože to je taky pěkná otrava. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, rozhodně doporučujeme tuto firmu. Ano, jsou sice dražší, ale odvádí perfektní práci. Rozhodně to není zbytečná investice. Těžko byste na tu práci našli někoho lepšího a spolehlivějšího. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. My jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top