Čištění a úklid

Uvažujete o firmě na čištění koberců?

koberce čištění Brno

Jsem majitelkou svatebního salonu v malém městě a nabízím také půjčování společenských šatů. A na malém městě se lidé více znají a tak člověk hledí, aby měl všechno v pořádku, všechno bylo útulné a čisté. V mém interiéru mám všude položený světlý koberec, který čas od času vyčistím pěnou na koberce. Většinou zákaznice nechodí ojediněle, ale raději v doprovodu své kamarádky nebo jiné ženy. Tak svým zákaznicím nabízím čaj nebo kávu. Bohužel se jednou stalo, že se zákaznicím podařilo vylít na koberec kávu. Samozřejmě jsem po zavření salonu večer snažila skvrnu vyčistit, ale marně. Mít hnědou skvrnu na koberci mezi věšáky plnými převážně bílých šatů je nemožné. Právě byla sezona prodloužených a to jsem si nemohla dovolit salon zavřít a vyměňovat starý koberec za nový. Rozhodla jsem se pro nejrychlejší řešení, tedy koberec nechat vyčistit. Na internetu jsem si vybrala firmu koberce čištění Brno, jelikož čistí novou kotoučovou metodou. O které jsem četla, že je velice účinná, a navíc tato firma nemá problém zajet i do menšího města.

Na…

Na můj poptávkový email reagovali okamžitě, domluvily jsme si termín,který mi vyhovoval a nijak neomezoval chod mého salonu. Zaměstnanci firmy dojeli na čas v dohodnutý den, bez okolků se pustili do práce. Koberec byl díky jejich práci dokonale čistý, zářil jako nový. Bylo mi pak vysvětloveno, že účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Dochází…

Dochází navíc k většímu nabytí objemu koberce, neboť je zde používán i výkonný vysavač, který jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Při čištění extrakční metodou,  která není tak kvalitní, ale je často nabízena, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí vpravení a rozprostření, a proto po zaschnutí zůstávají velmi nepěkné a nevzhledné fleky a ošklivý tvar kobercového vlasu. Zaměstnanci této úklidové firmy byli ohleduplní ke všem věcem, které jsem v salonu měla, navíc byli velmi milí a příjemní. Takže je můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma dále nabízí, jak jsem zjistila, i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování graffitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se určitě podívejte na jejich internetové stránky. Já jsem jejich služeb rozhodně nevyužila naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top