Čištění a úklid

Strojové čištění koberců je to nejlepší, co můžete pro svůj koberec vybrat

čištění koberců Brno

Bydlíme s přítelem v pronajatém pokoji. Pokoj má samostatný vchod a majitelům, kteří často tráví svůj čas mimo domov nevadí. Když si zveme návštěvy, pokud se nic v jejich pokoji nezničí. Jednoho dne si přítel pozval nějaké kamarády, důvod k setkání se vždy najde a tak trochu popíjeli. Sice jsem u toho nebyla, ale viděla jsem výsledek jejich veselí, když se jim podařila rozbít láhev s fernetem a obsah likéru se vylil na koberec. Snažila jsem se koberec vyčistit, ale marně. Protože byl koberec starší a nějaké to dokonalé čištění by mu prospělo, rozhodli se pánové, že najdou na internetu někoho, kdo se jejich úkolu zhostí .A tak k nám jednoho dne dorazili zaměstnanci firmy  čištění koberců Brno, kteří začali koberec čistit. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberec nebyl dokonale čistý.

Až…

Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč z celého koberce. Po vyčištění vypadal koberec jako nový, barvy se oživily, celý pokoj krásně prokoukl. Byla jsem firmou mile překvapena, tak sem si přečetla o jejich firmě něco více na internetu. Dověděla jsem se, že čištění kotoučovou metodou. Kterou používají, spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Tato metoda přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou v žádném případě dosáhnout . Dochází navíc k nabytí celkového objemu koberce, neboť vysoce výkonný vysavač, který je používán, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Tato…

Tato metoda je vhodná i na koberce s vysokým vlasem. Při čištění extrakční metodou, která není tak kvalitní, ale kterou paradoxně nabízí většina firem, nepůsobí chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vnesení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen fleky a nevábný tvar. Musím tedy říci, že po přečtení tohoto všeho jsem ráda, že u nás doma byla právě tato firma a všem bych ji chtěla doporučit. Tato firma, díky velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně zdatnými pracovníky, kteří s moderním strojovým a nástrojovým vybavením a nejkvalitnější čisticími prostředky a přípravky dokážou zázraky. Společnost nabízí i jiné služby a to čištění oken, mytí a voskování podlah, čistění čalounění, dokonce i čištění fasád a odstraňování grafitů. Své služby nabízejí po celé České republice, přijmou i zakázku z menšího města. Určitě všem doporučuji podívat se na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top