Čištění a úklid

Myslíte si, že váš koberec je na odpis?

čištění koberců Brno

Každý rok v létě vyrábím rybízový sirup. Větší část dávám červeného, menší část černého rybízu. Mám vyzkoušené, že tento sirup sráží teplotu a dodává velké množství vitamínů. Na konci zimy jsem onemocněla chřipkou a vůbec mi nebylo dobře. Měla jsem vysoké teploty, všechno mě bolelo. Protože se objevovala i zimnice, nanosila jsem si k posteli vše potřebné. Abych nemusela  vylézt z postele. A samozřejmě jsem si tam donesla i rybízový sirup, abych si ho mohla přilít do vody a srazit si tak teplotu. Ale jak jsem si brala z nočního stolku léky, shodila jsem si na zem právě láhev s rybízovým sirupem. Zmobilizovala jsem síly a okamžitě jsem začala šťávu z koberce vytírat papírovými kapesníky. Ale bohužel na koberci zůstal flek i po nanesení  čistící pěny na koberce, kterou jsem doma měla. Koberec jsem sice měla již delší dobu, ale bylo mi líto ho vyhazovat, barevně mi ladil k vybavení.

Tak…

Tak jsem se rozhodla, že jej nechám vyčistit. Nicméně neměla jsem žádnou zkušenost s žádnou úklidovou firmou a tak jsem se rozhodla věřit internetu a recenzím Na internetu jsem nakonec vybrala úklidovou firmu čištění koberců Brno. Oslovila jsem zmíněnou firmu, obratem jsem měla v mailu návrh zakázky s cenovou nabídkou, domluva termínu do týdne pro ně nebyl problém. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Jejich čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem. Které patří mezi nejúčinnější metody čištění všech typů koberců. Čištění je účinné díky kotoučovému stroji, který používáají, a který speciální čisticí chemii do koberce zapracovává tak dlouho. Dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou nikdy dosáhnout, ba ani se jim přiblížit.

Dochází…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný třímotorový vysavač, který je během čištění používán, celou strukturu koberce neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Touto metodou lze čistit i koberce s vysokým vlasem, což byl zrovna můj případ. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, kterou nabízí většina úklidových firem, je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. Navíc kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.  A po této mojí zkušenosti musím všem úklidovou firmu opravdu doporučit. Koberec vypadal nádherně, barvy se oživily, celý byt zářil čistotou. Byla jsem opravdu spokojená, nechala jsem si telefonní kontakt na tuto firmu a určitě jejich služeb v budoucnu využiji, určitě na mytí oken, nebo třeba mytí podlah.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top