Čištění a úklid

Se špínou na podlaze zatočí jedině strojové čištění

profesionální voskování podlah

Pracuji v zoologické zahradě a už nějakou dobu jsem si všímala, že podlaha v některých pavilonech je už vážně špinavá. Ale zase na naši obranu, udržovat podlahu v našem prostředí je opravdu těžké, a to i přesto, že jsme se o vše starali, jak jen to šlo. Ale ani to nepřineslo kýžené výsledky. A tak jsme si řekli, že se obrátíme na nějakou úklidovou firmu. Jenže jsme se žádnou zkušenosti neměli, takže jsme se museli podívat po internetu. A celkové zařizování padlo na mou hlavu, ale naštěstí se pár kolegů nabídlo, že mi s tím pomůže. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce. Ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém s tím dojet až pozdě večer, kdy je naše zoo zavřená, protože jsme nechtěli přijít o návštěvníky. profesionální voskování podlah

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Vysvětlili mi, že…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. A podlahy potom byly v perfektním stavu.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Dále mi doporučili…profesionální voskování podlah

Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – profesionální voskování podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže po dobu jednoho roku bude podlahy chránit natolik, že se jen tak nezašpiní a bude stačit ji pouze klasicky umývat, jako předtím.

Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Takže já tuto firmu mohu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top