Čištění a úklid

Se špinavou podlahou si nejlépe poradí kotoučový stroj

podlahy mytí

Na naší oční klinice jsme si spolu s ostatními kolegy začali říkat, že naše podlaha už není úplně v nejlepším stavu. A tak jsme poprosili náš úklidový tým, aby í jí teď věnovali zvýšenou pozornost. Ale ani tak to nepřineslo ovoce. Uklízečky nám řekli, že na to holt nedisponují takovými prostředky, aby to vykouzlilo výsledek, který si mi představujeme. V čemž měly bohužel pravdu. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A nakonec jsme si vybrali. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce. Ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají.

Dokonce neměli problém s tím dojet až po deváté hodině večer, kdy už byl můj obchod zavřený. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A kolegyně taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

Tento…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím.

Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit. Protože o kvalitách jejích podlahy mytí není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. Navíc nabízejí i spousty dalších úklidových služeb, jakou je čištění koberců a mytí oken, čištění koberců a podobně, které určitě využiji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top