Čištění a úklid

Každá podlaha může být krásně čistá. A to díky strojovému čištění

mytí epoxidové stěrky

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem hledala na internetu nějakou úklidovou firmu. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. V našem případě šlo o čištění podlahy v prodejně s dárkovým zbožím. Protože slovo ani slovo tragicky dostatečně nevystihuje to, jak špatně ty podlahy vypadaly. A tak bylo potřeba se obrátit na profesionály. A na internetu jsem našla právě tuto firmu. Kontaktovala jsem proto lidi a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci.


Dobrý…

Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahu krásně vydrhli a vykartáčovali. A také jsem se od nich hodně dozvěděla. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.


Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což se hodí, když nesete těžké květináče. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A skvělé je, že nabízí celou řadu i dalších úklidových služeb jako mytí epoxidové stěrky , které jednou taky určitě vyzkouším. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pokud chcete vědět více, podívejte se na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top