Čištění a úklid

Vaše okno se může lesknout jako zrcadlo

jak čistit okna

S manželem vlastníme firmu, zaměřujeme se na prodej koupelen, kdy máme i tým designerů, kteří je klientům připraví na míru podle jejich přání. Narovinu, nejsme zrovna nejlevnější, nabízíme opravdu kvalitní produkty, takže proto jsme se vždy snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe. A k tomu patří i výloha a okna, která se lesknou jako zrcadlo. Jenže problém byl, že už se tak právě neleskli. Takže jsme si řekli, že si na to někoho najmeme. Ale s poslední firmou, se kterou jsme spolupracovali, jsme opravdu nebyli spokojení a s jak čistit okna jsme neměli zkušenosti. Ani naši kamarádi a rodina taky ne. Takže nám nezbylo nic jiného, než se obrátit na internet. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu, kterou všichni moc vychvalovali.


Šlo…

Šlo o úklidovou firmu. Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna a výlohy vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nenašli byste na nich jedinou šmouhu. Pak na všechny skelné povrchy, které vyčistili, ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což bylo to, co pro nás bylo velmi důležité – aby v tomto stavu všechny skelné povrchy vydržely co nejdéle. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak naši zaměstnanci s okny a výlohou nemají prakticky žádnou práci.


Když…

Když jsme viděli, jak dobrou práci odvádí, začali jsme je využívat i pro naši vlastní domácnost. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Nerada spolupracuju s nepříjemnými lidmi, a pokud se jedná o spolupráci ve vašem domě, tak to platí dvojnásobně. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Opravdu tuto firmu všem doporučuji, protože odvedli skvělou práci. Je pravda, že firma je sice dražší, ale opravdu se vyplatí do toho investovat. Výsledky jejich práce jsou opravdu dlouhodobé.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top