Čištění a úklid

Chcete mít stále lesklá okna ?

čištění zimní zahrady

Na naší pobočce pojišťovny máme hodně prosklených místností i vchod je celý prosklený a navíc se nacházíme ve velmi rušné ulici. Takže si umíte asi sami představit, že udržovat je neustále čisté je opravdu velmi těžké. Sice ty prosklené prostory vypadají dobře, ale jakmile to člověk začne zkoumat moc z blízka, není to žádná sláva. A naše uklízečky už s tím měly už opravdu hodně práce. A okna by musely leštit alespoň třikrát týdně, včetně našich skleněných dveří, aby to bylo neustále perfektní. Což je samozřejmě nemožné. Ale slyšeli jsme, že jsou úklidové firmy, které by se o to mohly postarat. Ale bohužel jsme nikdo z nás neměli se žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na hledání na internetu. Zajímal jsem se o to hlavně já a ještě jedna kolegyně ve firmě, protože jsme oba dva hrozní puntičkáři, takže nás to štvalo nejvíc. A shodli jsme se na úklidové firmě. Měla totiž opravdu nejlepší recenze, lidi o ní psali, že je na ni opravdu spolehnutí a odvádí vynikající práci.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních náležitostech. A všichni jsme s nimi byli opravdu moc spokojení. Práci měli hotovou rychle a okna vyčistili opravdu tak, že se v nich člověk vidí jako v zrcadle. Dále na okna dali GlasProtect – GSP, což je impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě. Takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá dlouho, což je pro nás velice důležité. Že už nejsou tolik upatlaná, protože to bylo to, co nám vadilo a co bylo pro uklízečky hotovou otročinou. Zaměstnanci z A SERVIS jsou navíc velmi milý a pečliví a vždy je všechno předem do detailu naplánováno, takže se nestává, že by docházelo k jakýmkoli problémům.

S…

S touto firmou a jejích službou mytí oken jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit. Nemají problém s podřízením se jakýmkoli požadavkům, práci dokonce provádějí klidně i o víkendu, což nás mile překvapilo. Určitě se k této firmě budeme vracet a rozhodně je musíme najmout i na čištění podlah. Protože na nich je také vidět, že mají nejlepší chvíle za sebou. Jediné, co by se jim dalo asi vytknout, je jejich cena. Je totiž opravdu větší, ale za druhou stranu, fakt se to vyplatí. Svou práci odvádí opravdu skvěle. A já patřím mezi lidi, že si raději připlatím a budu mít záruku skutečného čištění zimní zahrady, než si pořídit něco levného, co nebude mít takový efekt. Navíc okna vydržela čistá opravdu dlouho, takže nemám důvod firmu měnit. Navíc se zaměstnanci je opravdu vynikající domluva, takže za mě tuto firmu mohu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top