Čištění a úklid

Pracovníci jsou pedanti na čistotu. Mytí oken ve výšce

mytí oken ve výšce

Dovolte mi, abych Vás seznámila s firmou A SEERVIS LIPKA, s.r.o., která byla pro nás milým překvapením ve světě, kdy nikde nemáte záruku kvalitně provedených služeb. Tato společnost nabízí svým klientům široký rozsah špičkových úklidových činností, jako je například mytí oken, čištění oken, leštění oken. Svým poctivým a flexibilním přístupem má na trhu úklidových služeb uznávaný a velmi kladný ohlas. Proto jsou žádaní i v Německu a Rakousku. Snaží se svým zákazníkům nabízet co nejvyšší kvalitu, a to lze pouze neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií, dále samozřejmě poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků na všech úrovních v této společnosti. Technologie mytí oken

jak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na okna

S manželem vlastníme…

S manželem vlastníme agenturu specializující se na pořádání konferencí, firemních akcí a různých společenských událostí. U nás v kancelářích je neustále pohyb. Přicházejí stálí i noví zákazníci. Proto nám velice záleží, aby tyto reprezentativní prostory plnily svůj účel bezpodmínečně. Pohledu z oken se neubrání nikdo. pokud by skla nebyla jako ze škatulky, velmi by to zkazilo celý dojem a jistě nepřispělo ani k uzavření obchodu. Bereme to skutečně velmi vážně. Takže jsme se rozhodli obrátit na někoho s velmi kladnými ohlasy, na úklidovou společnost. A ti už nám se vším pomohli.

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel levné mytí oken

Technologie mytí oken…mytí oken ve výšce

Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem mytí oken ve výšce je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho, a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. S jednáním i samotným procesem mytí oken jsme byli nadmíru spokojeni. a rozhodně se na ně zase brzy s požadavkem mytí oken obrátíme.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top