Čištění a úklid

Taky nemáte létající koberec? Pochopitelně. Proto je nejlepší předat mytí oken

umývaní oken

Naše firma se nachází v nejvyšších patrech vysoké budovy. Takže jejich čištění není zrovna jednoduchá záležitost. Je pochopitelné, že je náš úklidový personál se o to nemůže postarat tak, jak bychom si to představovali. Protože k oknům z venku nemají přístup. Takové čištění zkrátka po nich nemůžeme požadovat. Jenže zanedlouho se u nás měla konat opravdu důležitá schůze a bylo potřeba. Aby to u nás vypadalo opravdu dobře. A dobře vypadající a čistý interiér je také důležitou vizitkou firmy. Vždyť je to první věc, které si člověk všímá. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu. Která by v co nejkratším termínu naše okna umyla. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na ně. Měla opravdu nejlepší ohlasy. Takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku, že by to mělo dobře dopadnout. A také že ano a musím za sebe i své další kolegy musím říct, že jsme velice spokojeni. Nemáme na ně jedinou, ale opravdu jedinou stížnost.

Práci…

Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Přístup k našim oknům je navíc poměrně omezený, ale i s tímto si dokázali sami poradit. Naše budova se navíc nachází ve velmi rušné ulici. Kde ke všemu probíhá stavba, ale pro zaměstnance to přesto neznamenalo prakticky žádnou překážku. Jejich zaměstnanci jsou totiž proškoleni. Aby pro ně nebyl problém umývaní oken i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, aby svou prací nijak nenarušovali chod naší společnosti. I když se jednalo o menší zakázku. Protože se jednalo o mytí oken pouze jednoho patra. Vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu. Ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná.

Používají…

Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky. Které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější. Navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě. Takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené. Podle nás je to v pořádku.  Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken. Tak jsou jasná volba, protože my se s nikým lepším. Kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. Nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním. Kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. A SERVIS LIPKA, s.r.o.


Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top