Čištění a úklid

Služby k nezaplacení! Mytí oken po stavbě

mytí oken po stavbě

Když jsem svého současného manžela poznala, byl to řadový úředník, pracující v Londýně. Byl tehdy do mě tak zamilovaný, že se rozhodl přestěhovat do mého rodného města – Ostravy. Doteď tomu nemohu uvěřit, že se rozhodl se mnou žít v České republice. Já si tehdy totiž nedokázala představit, že bych žila tak daleko od svých rodičů a kamarádů. Takže když se tehdy ještě můj přítel ke mně přistěhoval, řešili jsme, co budeme dělat. Jak si vyděláme na živobytí? Rozhodli jsme se, že budeme společně podnikat. A vzhledem k tomu, že naší silnou stránkou jsou cizí jazyky, rozhodli jsme se otevřít jazykovou školu. mytí oken po stavbě

mytí oken v bytěmytí oken v kanceláříchmytí oken ve firmách

Dlouho jsme však nemohli najít…

Dlouho jsme však nemohli najít vhodné prostory k výuce. A pak se nějakou náhodou zadařilo a my sehnali několik pěkných a velkých místností k pronájmu za velmi slušný peníz. Nový prostor však musel projít drobnými stavebními úpravami a nevyhnutelná byla i nová malba. Protože jsme chtěli otevřít co nejdříve, bylo nutné zajistit rychlý a kvalitně provedený úklid po rekonstrukci. Rozhodli jsme se oslovit odbornou firmu, která má potřebné stroje a profesionální čisticí prostředky. Jednou z takových úklidových firem působících v Plzni byla A SERVIS LIPKA, s.r.o. Nabídli nám kompletní postavební úklid zahrnující strojové čištění podlah, mytí oken v zázemí, mytí vstupních dveří, oken a výloh včetně odstranění reklamních polepů z prosklených ploch.

mytí oken v domácnostechkompletní mytí okenmytí prosklených ploch

Všechno šlo jako po másle…

Všechno šlo jako po másle, firma nám předala kompletně čistý prostor, který už potřeboval jen zařídit. Díky dokonalému mytí oken po stavbě se nám podařilo vše zvládnout v termínu a naše jazyková škola se mohla naplno rozběhnout. Vážíme si především seriózní jednání. Proto s touto úklidovou firmou spolupracujeme nadále. Okna a výklady si necháváme umýt jedenkrát za měsíc. Paní z centrály nám vždy předem zavolá a upřesníme si konkrétní čas. Není ale problém kdykoliv zavolat a nechat si umýt skla mimo toto servisní čištění. Plochy nám myje stále stejní zaměstnanci, je na ně spolehnutí. Čehož si velmi vážíme.

mytí skelmytí oken a dveřímytí oken ambulance

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top