Čištění a úklid

Každá změna si žádá své činy

Hydrofobní impregnace podlah

Pořídili jsme si s manželem starší domeček, který jsme se rozhodli, že si po nějaké době, až si našetříme, zrekonstruujeme. A jak jsme si to naplánovali, tak jsme udělali. Nicméně asi jsme se kromě samotné rekonstrukce měli i více soustředit na ochranu naší podlahy. Protože ta byla v dobrém stavu a neměli jsme v plánu ji měnit, nicméně naší neopatrností jsme si ji zničili. Nebo zničili je silné slovo. Ale rozhodně jsme ji znečistili a já jsem věděla, že není v mých silách, abych ji sama vyčistila a přitom ji nijak víc nepoškodila.

Tak jsem se rozhodla, že když už jsme byli v tom investování do naší budoucnosti, tak investujeme i do čištění podlah, věřila jsem, že to bylo v naší situaci to nejlepší. A tak jsem hledala na internetu nějakou firmu. Která by měla pozitivní recenze a o které bych se zároveň rovnou z internetových stránek dozvěděla něco víc.

Nakonec…

Nakonec jsem po nějaké době hledání narazila na úklidovou firmu. Která skutečně měla pozitivní recenze a také jsem se přímo z jejich internetových stránek dozvěděla něco víc o firmě samotné. Takto jsem se tedy dozvěděla, že je to stabilní firma. Která působí na trhu již několik let a zároveň to, že nepůsobí jen na českém trhu. Ale působí i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jednou z jejich velkých výhod je také to, že dojedou i do malého města a přijmou i menší zakázku. Takže jejich služby si může objednat opravdu každý.

Dále jsem se dozvěděla, že firma se opravdu věnuje všemu individuálně, čištění podlahy dělá vždy přímo podle toho, jaká je to podlaha a o jaký typ znečištění se jedná. Takže jsem věděla, že ve většině případů používají zásaditou chemii, ale v případě, že se na podlaze vyskytuje například barva nebo cement, tak v tomto případě sáhnou i po chemii kyselé – abyste měli jistotu opravdu čisté podlahy. Tento individuální přístup se mi velmi líbil, tak jsem firmu objednala.

V den…

V den a v přesnou hodinu, na které jsme se domluvili, se k nám dostavil pracovník a hned se dal do práce za pomocí silného kotoučového stroje s kartáčem. Jehož vlákna jsou schopna proniknout i do spár podlahy. Takže jistota dokonale vyčištěné podlahy je prakticky 100 %. Když potom vše vyčistil, tak ještě podlahu jednou umyl čistou vodou a potom přišel na řadu silný vysavač, na jehož hubici byly umístěné gumové stěrky. Které odstranily z podlahy veškerou vlhkost a také dokáže odstranit i případné mastnoty a jiné nečistoty.

Na závěr pak byla na celou podlahu ještě použita Hydrofobní impregnace podlah, což bylo potom zárukou toho, že kromě toho, že se bude podlaha krásně lesknout, tak tento vosk má i protiskluzové účinky a také je potom snadnější její údržba, protože se podlaha potom tak lehce nezašpiní. Za mě opravdu skvěle odvedená práce, podlaha vypadala jako by snad byla i ona po rekonstrukci. Opravdu profesionální čištění do kterého se vyplatí investovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top