Čištění a úklid

Není nic co by nás zastavilo

Umývání podlah

Naše firma realizuje úklidové služby všeho druhu a snažíme se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby. Proto neustále sledujeme nové trendy a používáme to nejlepší možné dostupné čisticí prostředky, kosmetiku a stroje. Ovšem to všechno ke kvalitně provedené práci nestačí. K tomu je potřeba i fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích.

Například pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá…

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít. A nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Ve většině případů jde však o Umývání podlah v interiérech, ať už v kancelářích nebo v domácnostech, kde většinou používáme zásaditou chemii.

Našim zákazníkům dále vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít vícekrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používáme…

Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Všechny tyto vlastnosti našeho čištění ocenila i rodina, kde jsme čistili podlahy naposledy. Paní nejdříve zvažovala, že nechá položit podlahy nové.

Protože už byly starší, a také podle toho vypadaly. Ale ke všemu je v dětském pokoji její syn pomalovat temperami. Což ji pochopitelně dopálilo a chtěla jednat. Naštěstí si je nenechala nakonec položit nové. Ale nechala si je prvně vyčistit od nás. A teď je za to ráda, protože podlahy vypadají prakticky jako nové a po všech skvrnách od vodovek nezbyla ani památka. Takže pokud potřebujete vyčistit podlahy, tak jste tady na správné adrese. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top