Čištění a úklid

Když chceš investovat dobře

Čištění fasád

Přítelova maminka je už dlouhou dobu v invalidním důchodu. Trpí silnou formou artritidy. V mladším věku neuměla odpočívat a pracovala od rána do večera. Chodila do práce, starala se o přítele a jeho bratra, a navíc za domem měla hektar osázený různými druhy zeleniny a ovocných keřů a stromů. Byla k nezastavení. Myslíme, že si zrovna tím přivodila revma. I když se nyní přítelova maminka léčí, už nikdy nebude běhat, tak jako dříve. To je více než jisté. Proto se jí snažíme s těžkými věcmi okolo domácnosti pomáhat. Naše pomoc je spíše fyzická než finanční, protože sami toho příliš moc nemáme.

Jednou se nám poštěstila skvělá věc. Můj přítel již dlouho sází a nedávno vyhrál nemalou sumu ve sportce. Tak jsme přemýšleli, co s těmi penízky uděláme a bylo jasné, že je jen tak neutratíme za hlouposti. Část jsme si tedy uložili, aby nám alespoň ještě chvíli trochu vydělávaly. Část výhry jsme se rozhodli poskytnout mamince, která ale o ničem zatím nevěděla.

Jednou…

Jednou z prvních věcí, kterou jsme zařídili, bylo najít úklidovou společnost na mytí oken, kterých má skutečně mnoho a velmi špatně se mi vždy čistila. Už jsem se třásla na to, že mi odpadne na nějakou dobu tato starost. Abychom skutečně měli jistotu, že vybraná firma nebudou nějací lemplové, vybírali jsme opravdu pečlivě. Srovnávali jsme, četli komentáře a recenze. Nakonec nám z toho nejlépe vyšla firma.

A jsem vážně ráda, že jsme se obrátili právě na ně. Okna umyli perfektně a maminka byla skutečně nadšená. Já bych se s tím vším štvala klidně celý den, dost možná i déle. Kdybych to dělala sama. I kdyby mi pomohl přítel, tak by se nám to nepovedlo udělat tak, jak to zvládli oni. Ve výsledku tato služba nebyla ani nijak extra drahá, jak jsem zprvu podle některých recenzí očekávala.

A abychom…

A abychom se o okna nemuseli často starat, dali na ně impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli skutečně skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměli jsme s nimi jediný problém – přišli v čas, práci odvedli dobře a komunikace s nimi probíhala na výbornou.

Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb. Takže když budeme někdy potřebovat něco dalšího. Tak se určitě znovu obrátíme na ně. Protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a dobrého jednání. Proto tuto četu všem doporučuji, pokud poptáváte mytí oken nebo Čištění fasád. K jejich službám patří mytí podlah, čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top