Čištění a úklid

Lidé, kteří umí hodit záchranný kruh.

Mytí zimních zahrad

Poté, co mi byl diagnostikován syndrom vyhoření, musela jsem zbrzdit. Nejen ve vedení firmy, ale také v maličkostech a starostech běžného života, které způsobovaly mé mentální zahlcení. Bylo to v podstatě nejlepší rozhodnutí, co jsem kdy udělala. Protože jsem najednou měla čas na své koníčky a zájmy, které čekaly na to, až budu takzvaně za vodou. Nestalo se tak, ale zjistila jsem, že to jde i jinak.

A ani jsem nemusela příliš ubírat ze svých nároků. Tento příspěvek zde píši z toho důvodu, že jsem si jednu chvíli myslela, že se nemohu na nikoho spolehnout. Že jsou jen dva druhy lidí. Dříči – tedy majitelé firem, kteří se snaží přežít v konkurenci a ždímači peněz – ti kteří se snaží na dříčích pouze přiživit bez nějakého vlastního proaktivního přístupu vedeného v zájmu firmy. Původně jsem chtěla rezignovat. Pak se ale začali ozývat i ti lidé, které jsem pokládala za vymřelý druh.

Takovým…

Takovým pozitivním případem byla i firma a její služby. Dostala jsem na ně kontakt za pět minut dvanáct, jelikož se moje firma kvůli nespolehlivým pracovníkům řítila do záhuby. Díky spolupráci s nimi jsme mohli zachránit několik slíbených zakázek na Mytí zimních zahrad.  Nyní spolupracujeme na různých projektech dodnes. Těm, kteří tuto firmu neznají, ráda jejich službu představím.

Jedná se o úklidovou společnost s velkým záběrem, nicméně mytí oken, výloh a skel, třeba i ve výškách, je jednou z jejich hlavních činností. Technologie, kterou používají k mytí skel spočívá v pečlivém vyčištění skla, rámů a parapetů čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy. A to pomocí stěrky s kvalitní gumou. Vše je důležité udělat tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Sklo…

Sklo se tak může lesknout ještě mnoho týdnů po vyčištění. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Zaměstnanci leští sklo speciálním postupem takzvaného suchého leštění. Ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup.

Okna vyleští pouze na sucho. Tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Po nějaké době se vlivem povětrnostních podmínek neukáží na skle mapy po chemikáliích. Pokud mají klienti zájem, mohou dokonce skla impregnovat, takže ještě hodně dlouho budou vyhlížet pěkně. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top