Čištění podlah

Handmade letí

fluatace podlahy

 

Vlastním menší obchodík s klasickými handrovými bábikami, ktoré aj sama vyrábam. K celkovému dizajnu môjho obchodíku sa najviac hodia koberce, a preto som si ich vtedy aj kúpila. Ale neskôr som prišla na to, že to nebolo úplne múdre, pretože ku všetkému sídlim v centre, kde je vždy viac nečistôt. Najprv som sa koberce snažila čistiť sama, ale po pár márnych pokusoch, kedy som tam po zatváracej dobe pri hudbe z rádia a s mrakmi saponátov trávila svoj voľný čas do noci, som to vzdala. Kamarátka mi poradila, nech vyskúšam nejakú upratovaciu firmu, že v predajni, kde pracuje, to tiež tak robia.

 

Povedala som si prečo nie, nemám čo stratiť, navyše už tak som utratila niekoľko peňazí za čistiace prípravky, tak tá jedna investícia navyše už ma asi nezruinuje. Spýtala som sa jej, od koho si nechávajú koberce a podlahy čistiť. Poradila mi firmu, ktorá má v ponuke služieb aj čistenie liatych podláh. Zavolala som im a dohovorila sa s nimi na termíne a všetkých ďalších okolnostiach. Bola som veľmi nadšená už len z ich prístupu a ochoty, pretože cez víkend mávam zatvorené a do práce sa mi kvôli tomu zbytočne nechcelo, ale ani som kvôli tomu nechcela v nejaký deň zavrieť skôr, a nemali žiadny problém s tým prísť vo večerných hodinách, až bude môj obchod zatvorený.

 

 

Keď prišli, zamestnanci boli veľmi milí, a ani nevyzerali nijak otrávene, že musia svoj voľný večer tráviť čistením kobercov. Naviac ich vyčistili tak skvele, že som neverila vlastným očiam. Koberce boli úplne čisté, všetka zažretá a zašliapaná špina bola preč a navyše ich dezinfekcia prevoňala celý obchod. Ich služba čistenie kobercov si ma absolútne získala a urobila zo mňa ich stálu zákazníčku.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top