Čištění a úklid

Strojové čištění podlah dokáže divy. Čištění a voskování linolea

čistenie a voskovanie linolea

V tomto našem dalším článku bychom se chtěli detailněji zmínit o našem čištění a voskování linolea. Protože po něm začíná být čím dál větší poptávka. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zaměřuje na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Po důkladném vyčištění podlahy…čištění a voskování linolea

Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlaha nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám. Aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.

K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu.

schopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržby

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí

Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy. Má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah. Je také hydrofobní, takže odpuzuje vodu.

Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v kočičím útulku, kde majitelky už s podlahou nebyly spokojené a nechtěly se do čištění pouštět na vlastní pěst, tak se rozhodli využít našich služeb. A my se už o vše postarali podle výše popsaného postupu. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojené a staly se pravidelnými zákaznicemi. Pro více informací o našich dalších službách se podívejte na jejich internetové stránky. Čištění a voskování linolea

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níco dělat s podlahami

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top