Čištění a úklid

Rychlé a kvalitní služby, to je co potřebujeme

Mytí oken ve výškách

Pocházím z rodiny hostinských. Dříve rodiče provozovali restauraci, která byla v širokém okolí velmi oblíbená, jelikož se tam lidé vždy dobře najedli. Pak se v naší rodině udála velmi nepříjemná příhoda a rodiče nakonec usoudili, že svůj prosperující podnik zavřou. Jenže co s nevyužitými prostory? Původně je měli v úmyslu prodat. Pak se však našel známý, který je ukecal k tomu, aby mu restauraci pronajali. Jenže ten ji vedl od desíti k pěti. A stejně došlo k tomu, že se její dveře veřejnosti opět uzavřely.

Po mém putování po světě a provdání se za Inda, jsme se vrátili do mé domoviny a rozhodli se, že restaurační zařízení obnovíme a budeme podávat indická jídla a jiné speciality světových kuchyní. Rozjezd byl pomalý. Museli jsme prostory dát do pořádku, a to vyžadovalo značné úsilí. Nejvíce jsem se natrápila s okny a výlohou, protože byla hodně špinavá a byly na ní zbytky lepidla, které mi nešly odstranit. Tak jsem hledala způsob, jak se toho rychle a účinně zbavit.

Nakonec…

Nakonec jsem ale došla k závěru, že nejlepší bude najmout si odborníka. Ale neměla jsem se žádnou úklidovou firmu zaměřující se na mytí oken zkušenosti. Tak jsem poprosila jednoho zaměstnance, se kterým opravdu dobře vycházíme, jestli by mi pomohl se zařizováním. Ptali jsme se známých a po rodině, jelikož jsme chtěli někoho opravdu ověřeného.

Kolegův známý nám doporučil úklidovou. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam jsme na ně nenašli žádnou negativní recenzi. Samá chvála za druhou. Sice lidé zároveň upozorňovali na to, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí, tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem opravdu ráda, že jsme se obrátili zrovna na ně, reference odrážely realitu, kterou jsme viděli na místě. Mytí oken ve výškách zvládli excelentně.

Aby…

Aby se okna nemusela tak často umývat, dali na skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli vážně skvělou práci. Zaměstnanci byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediný problém.

Přišli v čas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli na výbornou. Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže určitě je využijeme i na něco dalšího. Protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis.

Za sebe, manžela i náš personál mohu říci, že tuto firmu nelze než nedoporučit, protože já jsme s nimi byli maximálně spokojení a určitě jsme se na ně neobrátili naposledy. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, jako například čištění koberců či podlah, které taky určitě vyzkoušíme. No, jak říkám, určitě to nebyla naše poslední spolupráce. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top