Čištění podlah

Strojová metoda čištění je skutečným zázrakem pro vaši podlahu. Umývání silně znečištěných prostor

Umývání silně znečištěných prostor

Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců. Jenže vytírat ji pouze dezinfekčními prostředky také není řešením. Sice tím podlahu zbavíte určitých bakterií, ale rozhodně ji tím nezajistíte, aby nějak hezky čistě vypadala. Takže pak potřebují mnohem větší péči, aby nebyly zanešené. A skutečně kvalitně vyčistit podlahy není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Nekvalitní štětiny by totiž mohly podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Umývání silně znečištěných prostor

cena čištění podlahrenovace podlahvoskování podlah

Naší poslední zakázkou bylo…umývání silně znečištěných prostor

Naší poslední zakázkou bylo umývání silně znečištěných prostor v kadeřnickém salonu, kde už se stavem podlahy nebyli spokojeni. A tak se rozhodli využít našich služeb. Ono skvrn po barvách a tak podobně se holt nezbavíte tak, že je budete čistit těmi klasickými přípravky, o kterých jsme se bavili. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Takže je na to nejlepší zásaditá chemie. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohlo podlahu poškodit.

fluatace podlahypřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Po čištění podlah je vždy dobré…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. Díky tomu nebudou mít žádný problémy s udržováním jejich podlahy. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

čím vyčistit podlahuco dělat s podlahamistaré nečistoty na podlaze

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top