Mytí oken

Čistenie okien vo výške? Radi prídeme!

výšky

Bolo práve pred volebným obdobím a náš úrad potreboval generálne upratovanie ako soľ. Hlavne okná už sme neumývali veľmi dlhú dobu. Premýšľali sme, ako na to čo najefektívnejšie urobiť. Potrebovali sme nájsť niekoho, kto by prácu odviedol kvalitne. Niekto prišiel s návrhom, že by prácu mohla odviesť istá upratovacia firma, ktorá sídli v Ostrave, čo nám vyhovovalo. Vzhľadom na to, že mala aj prijateľné ceny, nemuseli sme dlhšie váhať. Len sme sa báli, či na nás firma do začiatku volebného obdobia bude mať čas. Inak by to všetko komplikovalo.

 

Naše obavy sa ale čoskoro rozplynuli, pretože na okna čistenie sme mali dohodnutý presný termín. Vzhľadom k recenziám sme od tejto firmy mali veľké očakávania. Zdala sa to byť skúsená a kvalifikovaná firma. Preto sme si tiež vybrali práve túto. Nesklamala nás. Pracovníci A SERVISU boli presní a ničím sa zbytočne nezdržiavali. Oni sa starali o umývanie okien a my sme sa zase snažili urobiť poriadok inde. Vzájomne sme si ale neprekážali. Ani so strešnými oknami nemali najmenší problém, dokonca automaticky odstránili aj pár pavučín okolo nich. Áno, presne takto sme si to predstavovali. Odvedená práca bola vážne dokonalá. Aj tak nás ale prekvapilo, že všetkým našim očakávaniam firma splnila.

 

 

Teraz už ale vieme, že tejto upratovacej firme sa určite budeme ozývať pravidelne častejšie. Urobila na nás veľký dojem. A takto čisté okná už si predsa nenecháme ujsť. Vyskúšajte túto firmu tiež Vy, ak na dokonale umyté okná máte odvahu.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top