Čištění podlah

Strojové čištění je hotový zázrak. Čištění a voskování linolea

umývanie a voskovanie

Zdravím všechny čtenáře, ráda bych se podělila o svou vynikající zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Chtěla jsem si změnit barvu vlasů, ale nechtělo se mi utrácet za kadeřnici. Tak jsme si koupila barvy na vlasy a řekla si, že to zvládnu sama. No, ale nakonec to asi nebyl úplně nejlepší nápad. Moje vlasy sice vypadaly docela dobře, ale nadělala jsem s tím opravdu hodně nepořádku. A nejhorší bylo, že se mi od barvy povedlo zamazat i podlahu, aniž bych si toho všimla. Tak když jsem se to potom snažila vyčistit, tak to nešlo. Můj přítel se mi potom snažil pomoci, ale jemu to taky nešlo. čištění a voskování linolea

čím vyčistit podlahučištění dřevěných podlahčištění betonových podlah

A nechtěli jsme na to použít…

A nechtěli jsme na to použít moc hrubou sílu, protože jsme nechtěli podlahu poškodit. Tak jsme si řekli, že bude nejlepším řešením, když si na to někoho najmeme. A nakonec jsme si vybrali zmíněnou úklidovou firmu. Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi moc příjemní a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém přijet ve večerních hodinách, kdy jsme byli oba z práce doma. Protože jsme nechtěli, aby to probíhalo o víkendu, protože jsme už měli jiné plány. A odvedli skutečně vynikající práci. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Pak vše stačilo setřít…čištění a voskování linolea

Pak vše stačilo setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, opravdu jsme koukali. Podlaha byla opravdu v perfektním stavu. A fleky od barvy samozřejmě zmizeli. Dále mi doporučili, abychom si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk a vetřou ho do podlahy 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má již zmíněný mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takže po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že úklid bude naprostá hračka. Pokud hledáte někoho na čištění a voskování linolea, tuto firmu všem moc doporučuji.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top