Čištění podlah

Podlaha v panelovém domě může také zářit čistotou

čistenie a voskovanie lenolea

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak to neznamená, že s nimi není žádná práce. Naopak, v určitých prostorech s nimi může být opravdu hodně práce. Například ve společných prostorách paneláku. Družstvo naznalo, že podlahy na chodbách už na tom nejsou zrovna nejlépe, a to přesto, že se o ně jejich uklízečka poctivě stará. Ale při takové frekventovanosti osob je to skutečně těžké. Zvlášť, když má dům dvanáct pater. A tak kontaktovali nás. A my se už o vše bez problému postarali. čištění a voskování linolea

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

U nás ve firmě…

U nás ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologiích a kvalitních kosmetických přípravcích. Náš kotoučový stroj a chemie si dokážou poradit prakticky s čímkoli. Ovšem ale je také třeba dívat se na to, že pokud je podlaha roky nečištěná a velice zanedbávaná, není v ničích silách dokázat, aby vypadala opět jako nová. Ale rozhodně ji dokážeme dát do lepšího stavu. Je také důležité dávat pozor při výběru druhu kosmetiky. Na každý druh podlahy se totiž hodí jiná chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. U čištění a voskování linolea je to to stejné.

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít, protože v ostatních případech by se jednalo až o moc agresivní čištění, které bylo mohlo mít špatné následky. A v případě kamenitých podlah se tato chemie nedá použít vůbec. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

Po čištění podlah…čištění a voskování linolea

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky.

čištění průmyslových podlahčištění litých podlahčištění podlah v domácnosti

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top