Ihned

Pitt a DiCaprio jako dokonalý pár. Tarantinův „Hollywood“ provokuje a napíná do konce

Tenkrát v Hollywoodu staví na obrovské atmosféře, na vytvoření světa, ve kterém vás jako diváka baví pobývat, tvrdí o devátém filmu Quentina Tarantina filmový kritik Kamil Fila.
Herci Brad Pitt a Leonardo DiCaprio podle Fily vytvořili jednu z nejhezčích dvojic v dějinách filmu, která zobrazuje přátelství mezi dvěma muži. Fila ale odmítl v recenzi vysvětlit, proč snímek patří k tomu nejlepšímu, co Tarantino natočil.
Důvodem je podle něho posledních deset minut filmu, ve kterých přijde na řadu pointa příběhu. Jde o velké překvapení a kouzlo samotného snímku. Jde o velkou Tarantinovu hru s pravidly filmového vyprávění, dodává kritik.

Tenkrát v Hollywoodu staví na obrovské atmosféře, na vytvoření světa, ve kterém vás jako diváka baví pobývat, tvrdí o devátém filmu Quentina Tarantina filmový kritik Kamil Fila. Herci Brad Pitt a Leonardo DiCaprio podle Fily vytvořili jednu z nejhezčích dvojic v dějinách filmu, která zobrazuje přátelství mezi dvěma muži. Fila ale odmítl v recenzi vysvětlit, proč snímek patří k tomu nejlepšímu, co Tarantino natočil. Důvodem je podle něho posledních deset minut filmu, ve kterých přijde na řadu pointa příběhu. Jde o velké překvapení a kouzlo samotného snímku. Jde o velkou Tarantinovu hru s pravidly filmového vyprávění, dodává kritik.Zpět na zdroj článku

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top